O firmie

"Cudowność domu polega nie na tym, że zapewnia schronienie, ogrzewa, czy daje poczucie własności, ale na tym, że powoli gromadzi w nas zasoby słodyczy."

Antoine de Saint-Exupéry

Wiemy, że dom, mieszkanie, działka są dla każdego czymś wyjątkowym, spełnieniem marzeń, oczekiwaniem, inwestycją...

Każdy człowiek wymaga indywidualnego podejścia. Każdy z Nas szuka czegoś innego, ma inne oczekiwania, wyobrażenia i wymagania, dlatego każdego naszego Klienta traktujemy przede wszystkim jak gościa, jak partnera.

Poprzez rozmowę wspólnie ustalamy jakie są Państwa oczekiwania, czego Państwo szukają i czego dokładnie potrzebują. Nie ma dwojga takich samych ludzi, bo każdy z Nas jest inny, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do każdej transakcji.

W swojej dotychczasowej praktyce spotykaliśmy wiele osób nieprzygotowanych do zawodu i nie traktujących Klienta indywidualnie - nie ma nic gorszego!

Postanowiliśmy to zmienić i każdego traktować indywidualnie - bez znaczenia na rodzaj i przedmiot transakcji! Każdego traktujemy z należytą uwagą. Gwarantujemy!

Kto pomoże znaleźć Ci TWÓJ DOM? To właśnie MY!

Wieloletnie doświadczenie menadżerskie, praca z ludźmi, wiedza techniczna i doświadczenie w zakresie nadzoru i zarządzania nieruchomościami bezpośrednio przedkłada się na jakość świadczonych przez nas usług, a wszystko to poparte  Licencjami zawodowymi nadanymi przez Krajową Izbę Gospodarki Nieruchomościami. Dodatkowo wieloletnia praca z Klientem w branżach usługowo-handlowych poprzez indywidualne podejście gwarantuje wysoką jakość obsługi i pozwala budować długofalowe relacje i poczucie głębokiej satysfakcji dla obu stron.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, dbamy o każdy etap przeprowadzanych transakcji: od wyszukania nieruchomości, poprzez jej promocję, skojarzenie oferty z oczekiwaniami i wymaganiami Klienta, negocjacje, zorganizowanie czynności związanych z zawarciem umów, aż do momentu przekazania nieruchomości.

Każda oferowana przez nas nieruchomość jest weryfikowana pod kątem prawnym - w tym celu na stałe współpracujemy z zaufanymi kancelariami notarialnymi oraz adwokackimi.

Na stałe współpracujemy również ze specjalistami z dziedzin bezpośrednio powiązanych z nieruchomościami  (doradcy kredytowi, geodeci, architekci, firmy budowlane, wykończeniowe...) co pozwala zaoferować naszym Klientom jak najbardziej kompleksową poradę.

Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych i publikujemy oferty na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych.

Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

Współpraca z nami, to gwarancja rzetelnej i bezpiecznej obsługi.

TWÓJ RUCH - znajdziemy dla Ciebie TWÓJ DOM!